Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrowiu

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrowiu

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrowiu

ul. Poznańska 19
64-915 Jastrowie
tel. (67)266-25-26
(67)266-29-49
(67)266-22-08
fax tel: (67)266-25-26
NIP: 765-10-14-509 Regon 00-46-11-380
e-mail: sekretariat@mgopsjastrowie.opsinfo.pl

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej czynny jest
od Poniedziałku do Piątku
od godz. 7.00 - 15.00

Kasa czynna jest
poniedziałek od godz. 11:00 do 14:00
wtorek od godz. 11:00 do 14:00
środa od godz. 11:00 do 14:00
czwartek od godz. 11:00 do 14:00
piątek nieczynne

 

Kierownik MGOPS

Agata Skoczek

tel. (67)266-25-26

p. o. zastępca kierownika MGOPS

Justyna Gaczyk


tel. (67)266-25-26

Sekretariat

Marzena Kempska- Cybulska

tel. (67)266-25-26

Zespół księgowo - kadrowy

1. Małgorzata Neska - główna księgowa  (67 306 76 31)

2. Małgorzata Charo (67 306 76 30)

3. Teresa Prymon (67 306 76 40)

4. Katarzyna Balawander - kasa, stypendia szkolne (67 306 76 39)

5. Anna Derda - Bielińska - kadry (67 306 76 32)

6. Anita Guzowska (67 306 76 30)

Zespół Świadczeń Społecznych

Od 1 WRZEŚNIA 2020 r. obowiązuje nowy Podział rejonów przynależnych poszczególnym pracownikom socjalnym

1. Judyta Rybarkiewicz (67 306 76 37)
REJON I: 1 Maja, Kolejowa, Konopnicka, Poznańska, Puławskiego, Sikorskiego, Słowackiego, Zawiszy, Zygm. III Wazy

2. Magdalena Pitra (67 306 76 25)
REJON II: Boczna, Bukowa, Gdańska, Grunwaldzka, Jedn. Robotniczej, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Krótka, Ludowa, Młyńska, Narutowicza, Okrężna, Poniatowskiego, Słoneczna, Świętojańska, Zaułek Świętojański

3. Grosicka Dorota (67 306 76 22)
REJON III: 10 Pułku Piechoty, 2 Lutego, Al. Wolności, Cicha, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna, Inwalidów, Kilińskiego, Kilińszczaków, Leśna, Liszyka, Roosevelta, Spokojna

4. Karolina Derda (67 306 76 24)
REJON IV: Brzozowa, Kościelna, Kwiatowa, Mickiewicza, Miła, Ogrodowa, Przemysłowa, Urocza, Wojska Polskiego

5. Katarzyna Kujawa (67 306 76 29)
REJON V: Brzeźnica, Brzeźnica Kolonia, Budy, Budy-Folwark, Byszki, Drzewiec, Graniczna, Hajda, Jagiellońska, Jeziorna, Leśniczówka Smolary, Leśniczówka Wądołek, Piaski, Piaski Leśniczówka, Prądy, Samborsko, Trzebieszki, Wądołek, Zagórze

6. Katarzyna Górecka(67 306 76 23)
REJON VI: Nadarzyce, Sypniewko, Sypniewko Folwark, Sypniewo, Sypniewo Kolonia

Fundusz Alimentacyjny, Karta Dużej Rodziny, Wielkopolska Karta Rodziny

Marzena Gabryś

Zespół Świadczeń Rodzinnych

1. Marzena Gabryś (67 306 76 26)
Rejon: Al. Wolności, 2 Lutego, Boczna, Bukowa, Cicha, Cmentarna, Inwalidów, Jagiellońska, Jesionowa, Jeziorna, Kościelna, Jodłowa, Klonowa, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Ludowa, M.Konopnickiej, Młyńska, Miła, Narutowicza, Ogrodowa, Puławskiego, Poznańska, Słowackiego, Spokojna, Zygmunta III Wazy, DPS, FA, Dłużnicy

2. Emilia Ośka (67 306 76 36)
Rejon: 10-tego Pułku Piechoty, 1-go Maja, Brzozowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Jedności Robotniczej, Kilińszczaków, Liszyka, Mickiewicza, Okrężna, Poniatowskiego, Przemysłowa, Samborsko, Sikorskiego, Słoneczna, Urocza, Wojska Polskiego, Zawiszy

3. Paulina Marchwant (67 306 76 28)
Rejon: Brzeźnica Kolonia, Brzeźnica, Byszki, Budy, Drzewiec, Fabryczna, Gdańska, Graniczna, Hajdy, Kilińskiego, Piaski, Nadarzyce, Roosevelta, Smolary, Sypniewo, Sypniewo Folwark, Sypniewo Kolonia, Świętojańska, Trzebieszki, Wądołek, Zagórze, Zaułek Świętojański

Asystent Rodziny

1. Sylwia Łaszczych
tel. 532-562-554

2. Paulina Sarnowska
tel. 532-563-705

Stołówka, Zespół Usługi Opiekuńczych

1. Iwona Fiołek - Intendent
tel. (67 306 76 38)

2. Małgorzata Koprowska - Szefowa Kuchni
tel. (67 606 76 38)

Warsztat Terapii Zajęciowej

ul. Kolejowa 5
64-915 Jastrowie
Czas pracy od 6:45-14:45

mgr Urszula Król- kierownik
tel. 518-275-475

Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne

Anna Derda-Bielińska (67 306 76 32)

Zespół Mieszkań Chronionych Nadarzyce 78

Marzena Ślusarczyk - Pracownik administracyjny
tel. 602-294-272